Light Frame

Světelný rám Light Frame je přenosný, opatřený LED zabudovanými diodami. Grafika je vytištěna na látce určené k prosvětlení, která je obšita silikonovám kederem - pro upevnění grafiky ani smontování rámu není třeba žádné nářadi. Tento rám dodáváme ve více formátech a v různém balení - podrobnější informace naleznete přímo na stránkách výrobce Expolinc.

Image

 

Classic Frame

Nesvětelná varianta Expolinc Classic Frame. Sestavení tohoto systému je snadné a nepotřebujete žádné nářadí. Jedinečné magnetické konektory vám usnadní celou instalaci. Design systémů je hladký se zaoblenými hranami a profily mají povrchovou úpravu pro stylový dojem. Lze použít jako dělicí příčky kanceláří, akce pro zákazníky, výstavní stánky nebo jako pozadí pro videokonference. Tento rám dodáváme ve více formátech a v různém balení - podrobnější informace naleznete přímo na stránkách výrobce Expolinc.Image

Ostatní prezentační systémy

Máme v sortimentu také další prezentační stěny - například Expolinc Pop-up, který byl dříve velice populární - dnes ho ale nahradi Expolic Frame díky snadnější instalaci a modernějšímu designu.

Dále také stojí za zmínku Fabric System, nebo Soft Image.

Veškeré informace k dostupným rozměrům, fotografie a instruktážní videa najdete na stránkách výrobce Expolinc.

Image   Image   Image