O naší společnosti

Společnost Luna ateliér s.r.o. byla založena v roce 1997 jako firma pro výrobu orientačních a navigačních systémů včetně jejich návrhů a grafického zpracování. V průběhu času byly nakupovány a zase prodávány tiskové stroje v souladu s nejnovějšími tiskovými trendy. V závislosti na tom byla činnost ateliéru nasměrována především na atypickou výrobu reklam, vybavení obchodů a předváděcích center. V současnosti využíváme našich předností a zkušeností také v dekoraci architektonických prvků a interiérů.

Kromě moderních a ekologicky šetrných tiskových technologií, jejichž přehled naleznete ZDE, je naší hlavní devízou individuální přístup k zákazníkovi a výroba zakázek na míru. Naší zásadou je na prvním místě kvalita výrobků a poskytovaných služeb. Zároveň však chceme, aby Vaše poptávky i realizace byly vyhotoveny rychle a bez zbytečných průtahů.

Pro kalkulaci Vaší zakázky nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo na luna@luna.cz. Pro osobní setkání nás najdete na Praze 4  v Areálu NAPAKO v Ulici Magistrů 1275/13.

Věříme, že zde naleznete veškeré potřebné informace o našich produktech a poskytovaných službách, díky kterým navážeme úspěšnou a dlouhodobou spolupráci, která povede k oboustranné spokojenosti.
    
Na spolupráci s Vámi se těší
kolektiv firmy Luna ateliér s.r.o.

Bankovní spojení:

  • Česká spořitelna a.s., č. ú.: 3587 8523 79 / 0800
  • SWIFT CODE: GIBACZPX
  • IBAN: CZ51 0800 0000 0035 8785 2379

Firemní prezentace ke stažení

Výpis z obchodního rejstříku a osvědčení o registraci 

Certifikáty

Kontaktní informace

LUNA ATELIÉR s.r.o.
Magistrů 1275/13
PRAHA 4
140 00
Česká republika
IČ:
DIČ