Malonákladový tisk do SRA3

Pro výrobu menších tiskovin a samolepek máme produkční stroj:

Konica-Minolta bizhub 3070

Malonákladová tiskárna s výbornou zobrazovací schopností pultónu a tónu pleti. Systém SEAD V Screen-Enhancing neustále udržuje stabilitu obrazu. Všestranné možnosti inline dokoncování, které vyhovují jakékoliv výrobní potrebe (napríklad derovacka, dvoubodové sešívání brožur, trístranný orez pro výrobu brožur). Velkokapacitní stohovací jednotka zvládá až 5 000 listu.

Image

 

Možnosti dalšího zpracování tisků:

  • Laminace - Rolový laminátor Foliant gemini 400 s pneumatickým přítlakem pro jednostrannou nebo oboustrannou laminaci Vašich dokumentů. Laminace ochrání tisk před zničením vlhkostí nebo otěrem. Standardně používáme laminační fólii Softtouch lesklou nebo matnou. Pro objednání speciální laminační fólie nás neváhejte kontaktovat.
  • Ořez - formátování papíru na menší rozměr nebo ořezání jeho o
  • Děrování a bigování – vytvoření dírek nebo ohybu v dokumentu
  • Ražba – vytlačení grafiky nebo písmen do papíru (reliéfní nebo plastická)
  • Folioražba
  • Výsek – vyseknutí požadovaného tvaru z papíru
  • UV parciální lak – lesklý lak na vybraných prvcích grafiky

Materiály pro malonákladový tisk:

  • Papír
  • Samolepka
  • Plast

 

Produkty malonákladového digitisku

VIZITKY

Vyrobíme na zakázku jakékoliv množství vizitek v libovolném formátu. Na máte z několika možností strukturovaných, barevných papírů a dalších kreativních materiálů. Standartně vizitky tiskneme na 300g papír.

Běžný formát vizitky - 90 x 50 mm (Na jeden papír SRA3 se vejde 24 vizitek 90x50 na spad.)
EURO formát - 85 x 55 mm

HLAVIČKOVÉ PAPÍRY a bloky

Elegantní řešení pro Vaši firemní komunikaci se zákazníky. Zpracujeme pro Vás kompletní sady merkantilů,             od grafického návrhu po kompletaci. V sadě mohou být kromě hlavičkového papíru také obálky, desky,        pozvánky, vizitky, atd.

SAMOLEPKY

Malé samolepky do formátu archu SRA3 (320 x 450 mm). Samolepky je možno také tvarově ořezat do libovolného tvaru, tiskový formát je však v tomto případě po odečtení řezacích značek a spadu 230 x 320 mm!

LETÁKY

Propagační materiály i v libovolné velikosti a malých sériích, možnost tisku letáků od 1 ks!

Vyrobíme od klasických letáků i s oboustranným tiskem, také různé prospekty až po papírové desky se záložkou     na tyto dokumenty. Do prospektů dokážeme implementovat i případné vzorky (viz. obrázky Nivea).

FOTOKNIHY

Vytvoříme a vytiskneme pro Vás vaše vzpomínky v originální podobě fotoknihy. Setříděné fotky jsou namísto ve fotoalbu s tematickým pozadím na krásném papíře svázány ve fotoknize. Hlavním prvkem produktu je nestandartní, kreativní řešení na míru, doplněné některou z technologií dalšího zpracování uvedených v úvodu.

FOTOGRAFIE

Úschova fotografií v digitální podobě není nikdy 100% spolehlivá. Vytiskněte si u nás Vaše vzpomínky na zážitky. Na výběr je z několika různých materiálů. Vytiskneme Vám také širokoúhlé obrazy do velikosti 1000 x 320 mm.

KALENDÁŘE

Stolní nebo visací kalendáře s fotkami Vašich blízkých nebo firemními produkty. Vhodný dárek pro rodinu nebo obchodní partnery vyrábíme již od 1 ks!

CENOVKY

Samolepící nebo nesamolepící cenové a informační označení Vašeho zboží. Po ošetření laminací jsou cenovky otíratelné, umíme vyrobit i speciální na potraviny, nebo velmi odolné plastové z materiálu Nevertear. Na poptání   pro Vás vyrobíme i reklamní voblery.

SAMOLEPKY

Malé samolepky do formátu SRA3 (320 x 450 mm). Samolepky je možno také tvarově ořezat, tiskový formát je však v tomto případě 230 x 320 mm!

BROŽURY

Katalogy se zbožím, školící materiály či jen nabídka služeb, to vše vyrobíme na zakázku. Navrhneme grafiku a vyrobíme i atypické formáty. Možnosti vazby jsou: kroužková kovová, kroužková plastová, V1 (sešití skobkami)          a další.

PLAKÁTY

Reklamní a jiná oznámení ve formátu do SRA3 (320 x 450 mm), případně nabízíme širokoúhlý formát 1000 x 320 mm (vhodný pro panoramatické obrazy).

NOVOROČENKY (PF)

Originální přání do nového roku obchodním partnerům. Zpracujeme pro Vás kreativní návrh i s případným konstrukčním řešením. Papír může být kreativně zpracován výsekem, ražbou, apod. Kompletní výčet úprav najdete ZDE.

POZVÁNKY A OZNÁMENÍ

Vytiskneme pro Vás veškeré pozvánky, svatební a jiná oznámení, diplomy a mnoho dalšího již od 1 ks!

HLAVIČKOVÉ PAPÍRY

Elegantní řešení pro Vaši firemní komunikaci se zákazníky. Zpracujeme pro Vás kompletní sady merkantilů, od grafického návrhu po kompletaci. V sadě mohou být kromě hlavičkového papíru také obálky, desky, pozvánky, vizitky, atd.