Expolinc pop up Magnetic

Pop-up se dnes stal již standardem při prezentacích všeho druhu. Elegantní prezentační stěna je díky magnetickým páskům velmi rychle složena i rozložena.

Pop up magnetic curved (zahnutý)

Pop-Up Magnetic je nejjednodušším a nejrychleji sestavitelným Pop Up systémem na světě. Pro umístění panelů s grafikou se používají spojené magnetické tyčky se silnou magnetickou páskou, díky kterým je sestavení velmi snadné a rychlé. Při pořízení systému si můžete vybrat ze tří různých balení. Liší se cenou a použitím:

Balení Basic – určeno zákazníkům, kteří nebudou s pop-upem příliš často manipulovat. Obsahuje kartonovou krabici, konstrukci, magnetické tyčky, úchytky a magnetickou pásku.

Balení Travel – určeno zákazníkům, kteří často cestují a chtějí mít systém elegantně zabalený, lehký, skladný. Balení obsahuje konstrukci, magnetické tyčky, úchytky, magnetickou pásku, transportní tašku na kolečkách, 200W bodová světla v ochranném obalu.

Balení Premium – určeno zákazníkům, kteří budou se systémem hodně cestovat a potřebují odolné balení. Velkou výhodou je plastový box na kolečkách, který plní jednak funkci ochrannou, například při cestování letadlem, a jednak funkci prezentační, protože se může během půl minuty změnit na prezentační stolek. Balení obsahuje konstrukci, magnetické pásky, úchytky, magnetickou pásku, ochranný obal na grafiky, cestovní plastový box na kolečkách, dřevěný kryt na pult, 200W bodová světla v ochranném balení.

Expolinc Pop Up
Magnetic Curved

Varianta 2x3

Varianta 3x3

Varianta 4x3

Šířka motivu

1 915 mm

2 535 mm

3 065 mm

Výška motivu

2 224 mm

2 224 mm

2 224 mm

Počet tištěných pásů

4 pásy

5 pásů

6 pásů

Hmotnost – balení Basic

-

10,5 kg

12,4 kg

Hmotnost – balení Travel

-

20,0 kg

21,0 kg

Hmotnost – balení Premium

22,5 kg

25,0 kg

26,5 kg

 

Pop up magnetic straight (rovný)

V případě, že se vám nelíbí zahnutý tvar Pop-upu Curved, máme pro Vás v nabídce také rovné stěny. Jejich montáž je stejná jako v předchozím případě. I zde je na výběr z několika možností balení.

Expolinc Pop Up
Magnetic Straight

Varianta 3x3

Varianta 4x3

Šířka motivu

2 749 mm

3 482 mm

Výška motivu

2 224 mm

2 224 mm

Počet tištěných pásů

5 pásů

6 pásů

Hmotnost – balení Basic

10,8 kg

13,0 kg

Hmotnost – balení Travel

20,0 kg

21,0 kg


 Pop up magnetic tower (sloup)

 Vysoký sloup s Vaším motivem je flexibilní reklamní médium, vhodné do prostor, jako je například recepce. Hodí se také jako doplněk k výstavnímu stánku. Okamžitě připoutá pozornost.

  • Výška motivu:        2 224 mm
  • Průměr sloupu:         643 mm
  • Hmotnost:                    4,9 kg