Zaměřujeme se především na atypickou výrobu reklam, vybavení obchodů a předváděcích center. V současnosti využíváme našich předností a zkušeností také v dekoraci architektonických prvků a interiérů.

Používáme moderní a ekologicky šetrné tiskové technologie. Naší hlavní devízou je individuální přístup k zákazníkovi a výroba zakázek na míru. Naší zásadou je na prvním místě kvalita výrobků a poskytovaných služeb. Zároveň však chceme, aby Vaše poptávky i realizace byly vyhotoveny rychle a bez zbytečných průtahů.

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Nově nabízíme práškové lakování

Jak to u nás funguje?

Lakování práškovými plasty funguje na principu nanášení elektricky nabitého prášku na uzemněný lakovaný předmět. Tato elektrostatická přitažlivá síla udrží suchý prášek na místě, dokud se v peci neroztaví a nepřilne k povrchu. Vytvrzení probíhá při teplotách od 160 do 200 °C

Dle přání zákazníka balíme nalakované díly do folie. Dokážeme lakovat i zakázky vyžadující značný podíl ruční vícepráce – chránění závitů, otvorů, kontaktů a nelakovaných zemnících ploch.

Lakujeme ručně a tím dokážeme zajistit i nástřik těžko dostupných míst.

Co nabízíme?

- Lakování a pískování od prstýnků až po velké konstrukce.

- Stabilní příznivé ceny, krátké dodací lhůty, možnost expresního vyřízení za poplatek.

- Sortiment barev, cca 200 odstínu RAL máme trvale skladem.

- Druhy povrchů - od lesklého, přes různé druhy struktur až po hluboký mat.

Image   Image   Image

Historie:

V roce 1946 byla lakovna založena se zaměřením na výrobu a opravy elektrických strojů a svítidel. V roce 1989 byla její činnost obnovena se speciálním zaměřením na výrobu bytových, průmyslových a zakázkových svítidel.

Vzhledem k neustále se zvyšujícímu obratu firmy vznikla v roce 1994 firma s novým názvem ALFA LUX spol. s r.o. V roce 2022 byla lakovna přesunuta do Michle a stala se součástí společnosti Luna Ateliéru s.r.o.

Prášková barva je ideální pro lakování:
kovového nábytku a bytových doplňků, věšáků, trezorů, zámků, klíčů, mříží, skříněk pro elektronické přístroje, lékařskou a výpočetní techniku, jízdních kol, sportovního nářadí a posilovacích strojů, nových dílů pro automobily a motocykly i auto a moto veterány, disků kol – plechových i Alu, kovových částí interiérů, radiátorů, hasících přístrojů, dopisních schránek, magnetických tabulí, osvětlovacích těles, elektrorozvodných skříní, kovových podhledů, kovových regálů a polic, stavební techniky a mnoha dalších předmětů.

O naší společnosti

Společnost Luna ateliér s.r.o. byla založena v roce 1997 jako firma pro výrobu orientačních a navigačních systémů včetně jejich návrhů a grafického zpracování. V průběhu času byly nakupovány a zase prodávány tiskové stroje v souladu s nejnovějšími tiskovými trendy. V závislosti na tom byla činnost ateliéru nasměrována především na atypickou výrobu reklam, vybavení obchodů a předváděcích center. V současnosti využíváme našich předností a zkušeností také v dekoraci architektonických prvků a interiérů.

Kromě moderních a ekologicky šetrných tiskových technologií, jejichž přehled naleznete ZDE, je naší hlavní devízou individuální přístup k zákazníkovi a výroba zakázek na míru. Naší zásadou je na prvním místě kvalita výrobků a poskytovaných služeb. Zároveň však chceme, aby Vaše poptávky i realizace byly vyhotoveny rychle a bez zbytečných průtahů.

Pro kalkulaci Vaší zakázky nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo na luna@luna.cz. Pro osobní setkání nás najdete na Praze 4  v Areálu NAPAKO v Ulici Magistrů 1275/13.

Věříme, že zde naleznete veškeré potřebné informace o našich produktech a poskytovaných službách, díky kterým navážeme úspěšnou a dlouhodobou spolupráci, která povede k oboustranné spokojenosti.
    
Na spolupráci s Vámi se těší
kolektiv firmy Luna ateliér s.r.o.

Bankovní spojení:

  • Česká spořitelna a.s., č. ú.: 3587 8523 79 / 0800
  • SWIFT CODE: GIBACZPX
  • IBAN: CZ51 0800 0000 0035 8785 2379

CERTIFIKOVANÝ VÝROBCE SE ZÁRUKOU 3M

Image

Certifikát 3M MCS Warr (272kb)

Firemní prezentace ke stažení

Výpis z obchodního rejstříku a osvědčení o registraci 

Certifikáty

Kontaktní informace

LUNA ATELIÉR s.r.o.
Magistrů 1275/13
PRAHA 4
140 00
Česká republika
IČ:
DIČ