Novinky a Aktuality

Zde pro Vás publikujeme  ukázky posledních realizací a novinek.

Výstava Reklama 2017

Vážení obchodní partneři, Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku 3C08 (Hala 3) na mezinárodním  Veletrhu reklamy, médií, polygrafie REKLAMA POLYGRAF, který se koná

ve dnech 24.-26. Dubna 2017 v areálu PVA EXPO PRAHA - Letňany

Představíme zde novinku  MOBI ROLL UP s LED panelem, ovladani přes Android Aplikaci

Image

Realizace 2,5D objektu Letadla pro T-mobile

Realizovali 2,5D maketu Letadla pro společnost T-mobile

 

Realizace Interiérů - My Hive Pankrac House

V listopadu  2016 společnost Immofinanz slavnostně otevřela v Praze budovu My Hive v Pankrác House.

Měli jsme možnost se podílet na tvorbě interiéru této netradiční kancelářské budovy řadou prvků jako jsou tapety, orientační systém,  podlahová grafika a další 

Čím je takto koncepce mimořádná ? Myhive je více než jen kancelář, je to prostor pro osobní rozvoj. Design je příjemný a přátelský, vše vyzařuje hřejivou atmosférou, nyní již na dvaceti místech v šesti zemích 

Trvalá expozice Štěpánky Haničincové

Expozici naleznete ve Štěpánčině rodišti - Kvíčovicích, ve vstupních prostorech budovy zdejší mateřské školky. Při výrobě jsme se nezalekli ani složitých mechanizmů interaktivních prvků výstavy.

Stali jsme se členem asociace výrobců signmakingu

Logo AVSO vstupu naší společnosti do sdružení více ZDE.

 

Netradiční stojan na knihy

Unikátní kniha v nadživotní velikosti pro propagaci nové knihy o konstrukcích CNC obráběcích strojů.

Polep závodního automobilu

Kromě klasických osobních a nákladních automobilů se nám jednou za čas poštěstí polepovat i takový unikát jako je tento závodní speciál. Ve fotogalerii je formule před polepem, po polepu a pak již na okruhu.

Makety pro americkou reklamu na brownies

MAKETYV červnu 2013 jsme vyráběli pro filmovou produkci makety pro natáčení reklamního spotu na sladké brownie tyčinky. Další produkty ve fingovaném supermarketu již tak detailně vidět nejsou, ale jejich neutrální branding si můžete prohlédnout na našich fotkách z výroby. 

 maketa namo maketa marsmaketa bombonu

Luna & whisper pro yota phone

Koncem června byl představen inovativní mobilní telefon YOTA phone, který je na první pohled jedinečný zejména tím, že má dva displeje. Při uvedení na český trh byla pořádána tisková konference v galerii v centru Prahy. Pro agenturu Whispr jsme zprodukovali dočasnou výzdobu těchto prostor. Velké bannery poskytovaly přítmí pro unikátní promítací stěnu s pódiem, kompletně z naší dílny. Stěna měla promítací plochu 5x3m a byla sestavena ze tří kusů a tvarem do oblouku. Obrazy byly na jeden den překryty tisky na statické fólii, takže na druhý den byly odstraněny. To vše bez námahy, zbytků lepidla a bez jakéhokoliv poškození podkladu. 

Ultračirá fólie od 3M - Clearview

folieDekorace skleněných povrchů může mít mnoho podob.
Na obrázku je realizace, kde jsme použili ultračirou fólii od 3M. Její hlavní výhodou je, že v nepotištěných plochách není vidět. Ani při pohledu na hranu skla byste neřekli, že na něm nějaká fólie je.
Výhodou oproti přímému tisku na sklo je možnost tuto fólii sundat a nalepit jiný motiv, který bude ladit se změnou designu v interiéru.

Instalace prodejní plochy l'oréal

Koncem července 2013 jsme během noci, kdy je prodejna zavřená, instalovali dekorativní a světelné prvky pro produkty známé kosmetické značky. Vyrobili jsme kovovou konzoli nad plochou, světelné boxy a osvětlení výstavních polic, zlaté nápisy na nábytku a zejména prezentační panel ve tvaru pravoúhlého rovnoramenného trojúhelníku, v němž lze vyměňovat grafiku dle potřeby!

LUNA pro ROCK FOR PEOPLE!  

Festivaloví nadšenci si určitě všimli obrovského loga ROCK FOR PEOPLE, které bylo ke konci akce bohatě ozdobeno popisky a samolepkami. Tahle obří konstrukce pocházela z naší dílny, stejně jako velká kovová brána u vstupu do areálu.

LUNA pro ROCK FOR PEOPLE

LUNA pro ROCK FOR PEOPLE

Ceny pro nejlepší kapelu - Český youtube fest 2013

 Vyrobili jsme plakety a krásné hudební ceny pro vítěze ankety Český YouTube Fest 2013.  Všechny kapely v anketě měly něco do sebe a věříme že bylo velmi těžké rozhodnout o vítězi. Gratulujeme vítězům, poražení nevzdávejte to!

plaketa mikrofon

plaketa

Raznice na hamburger housky 

hamburger

Vlastníte restauraci nebo obchod s rychlým občerstvením a chcete se zajímavým způsobem odlišit od konkurence?

Máme pro Vás originální řešení v podobě raznic na pečivo, kdy tak můžete vtisknout své logo do prodávaného jídla.

Kontaktní informace

LUNA ATELIÉR s.r.o.
Magistrů 1275/13
PRAHA 4
140 00
Česká republika
IČ:
DIČ